SIR SAFETY COMFORT Yüksek Görünürlüklü Reflektif Tam Fermuarlı Erkek İş Sweatshirtü - Sınıf 2 Sertifikalı
Sir Safety Maathulp
Hoe te meten
A – Lengte: Ga rechtop staan, op blote voeten, en meet de totale lichaamslengte.
B – Borst: Wikkel het meetlint rond het volste deel van uw borst, horizontaal houdend.
C – Taille: Meet rond de natuurlijke taillelijn, net boven uw heupen.
SIR SAFETY BROEKEN Maattabel (cm)
*Tip:* Meet over lichte kleding; als u tussen twee maten in zit, kies dan de grotere maat.
| Maat | Lengte (A) | Borst (B) | Taille (C) |
|---|---|---|---|
| XXSNL 42 / BE 36 | 154–158 | 86–90 | 74–78 |
| XSNL 44 / BE 38 | 158–162 | 90–94 | 78–82 |
| SNL 46 / BE 40 | 162–166 | 94–98 | 82–86 |
| MNL 48 / BE 42 | 166–170 | 98–102 | 86–90 |
| M+NL 50 / BE 44 | 170–174 | 102–106 | 90–94 |
| LNL 52 / BE 46 | 174–178 | 106–110 | 94–98 |
| XLNL 54 / BE 48 | 178–182 | 110–114 | 98–102 |
| XL+NL 56 / BE 50 | 182–186 | 114–118 | 102–106 |
| 2XLNL 58 / BE 52 | 186–190 | 118–122 | 106–110 |
| 2XL+NL 60 / BE 54 | 190–194 | 122–126 | 110–114 |
| 3XLNL 62 / BE 56 | 194–198 | 126–130 | 114–118 |
| 3XL+NL 64 / BE 58 | 198–204 | 130–134 | 118–122 |
SIR SAFETY Functionele kleding – Maattabel (cm)
| Maat | Lengte | Borstomvang | Taille |
|---|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 | 72–78 |
| S | 156–164 | 90–96 | 78–84 |
| M | 164–172 | 96–102 | 84–90 |
| L | 172–180 | 102–108 | 90–96 |
| XL | 180–188 | 108–114 | 96–102 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 | 102–108 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 | 108–114 |
SIR SAFETY Winterbreigoed – Maattabel (cm)
| Maat | Lengte | Borstomvang |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 |
| S | 156–164 | 90–96 |
| M | 164–172 | 96–102 |
| L | 172–180 | 102–108 |
| XL | 180–188 | 108–114 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 |
SIR SAFETY Zomeroverhemden – Maattabel (cm)
| Maat | Lengte | Borstomvang |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 78–84 |
| S | 156–164 | 84–90 |
| M | 164–172 | 90–96 |
| L | 172–180 | 96–102 |
| XL | 180–188 | 102–108 |
| 2XL | 188–196 | 108–114 |
| 3XL | 196–204 | 114–120 |
SIR SAFETY Weerbestendige kleding – Maattabel (cm)
| Maat | Lengte | Borstomvang |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 |
| S | 156–164 | 90–96 |
| M | 164–172 | 96–102 |
| L | 172–180 | 102–108 |
| XL | 180–188 | 108–114 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 |
SIR SAFETY Wegwerpbeschermkleding tegen chemicaliën – Maattabel (cm)
| Maat | Lengte | Borstomvang |
|---|---|---|
| M | 164–172 | 96–104 |
| L | 172–180 | 104–112 |
| XL | 180–188 | 112–118 |
| 2XL | 188–196 | 118–126 |
| 3XL | 196–204 | 126–132 |
SIR SAFETY Dames – Maattabel (cm)
| Maat (EU) | Lengte | Borstomvang | Taille |
|---|---|---|---|
| XS (36) | 154–172 | 78–84 | 60–65 |
| S (38) | 154–172 | 82–88 | 64–69 |
| M (40) | 158–166 | 86–92 | 68–73 |
| M+ (42) | 158–176 | 90–96 | 72–77 |
| L (44) | 162–180 | 94–100 | 76–81 |
| XL (46) | 162–180 | 98–104 | 80–85 |
| XL+ (48) | 166–184 | 102–108 | 84–89 |
| XXL (50) | 170–188 | 106–112 | 88–93 |
| XXL+ (52) | 170–188 | 110–116 | 92–97 |
| XXXL (54) | 170–188 | 114–120 | 96–101 |
| XXXL+ (56) | 170–188 | 118–124 | 100–105 |
Açıklama
SIR SAFETY COMFORT Yüksek Görünürlüklü Reflektif Tam Fermuarlı İş Sweatshirtü
SIR SAFETY COMFORT Yüksek Görünürlüklü Reflektif Tam Fermuarlı İş Sweatshirtü ile iş başında güvende, rahat ve son derece görünür olun. %100 144F mikropolar kumaştan üretilen bu sweatshirt, konfordan ödün vermeden üstün sıcaklık ve işlevsellik sunar. Yüksek yaka ve üç cepli tasarım pratik koruma sağlarken göğüs, kol evi ve omuzlara dikilmiş çift reflektif bantlar her türlü aydınlatma koşulunda artırılmış görünürlük sağlar. EN ISO 20471 Sınıf 2 sertifikalı bu iş giysisi, yıl boyunca zorlu görevlerde hem güvenliğe hem de stile önem veren profesyoneller için idealdir.
Temel Özellikler
- Malzeme: Hafif konforla sıcaklık sağlayan %100 144F mikropolar, 310 g/m²
- Tam boy orta fermuar kapama, kolay giyme ve çıkarma için
- Yüksek koruyucu yaka, boyun bölgesini dış etkenlerden korur
- Üç cepli tasarım: 1 dikey fermuarlı göğüs cebi, fermuarlı 2 yan cep
- Elastik örgü manşetler ve bel bandı, sıkı ve güvenli uyum için
- Çift reflektif bantlar, göğüs ve kol evlerinde; ayrıca üstün görünürlük için omuzlarda ek reflektif bant
- Dört mevsim kullanım: Yıl boyunca kullanım için idealdir
- Erkekler için tasarlanmıştır, modern ve işlevsel bir stil sunar
Sertifikasyon
EN ISO 20471 (Yüksek Görünürlüklü Giysi) – Sınıf 2 sertifikalı:
- EN ISO 20471, tehlikeli çalışma ortamlarında hem gündüz hem gece maksimum görsel fark edilirlik sağlayan yüksek görünürlüklü giysilere yönelik standarttır.
- Sınıf 2 derecelendirmesi: Giysiler, daha yüksek görünürlük seviyesinin gerektiği durumlar için tasarlanmıştır; düşük ışık ve loş çalışma koşullarında görünürlüğü güvence altına almak üzere en az 0,50 m² floresan malzeme ve 0,13 m² reflektif şerit içerir.
Teknik Özellikler Tablosu
| Koleksiyon | Sweatshirt |
|---|---|
| Alev Geciktirici | Hayır |
| Kimyasallara Dayanıklı | Hayır |
| Yüksek Görünürlük | Evet |
| EN Standardı | EN ISO 20471 (Yüksek Görünürlüklü Giysi) |
| Mevsimsellik | Dört Mevsim |
| Renk Seçenekleri | Sarı, Turuncu |
| Cinsiyet | Erkek |
| Malzeme Ağırlığı | 310 g/m² |
| İş Giysisi Özellikleri | Termo |
| Yüksek Görünürlük Sınıfı | Sınıf 2 |
| Malzeme | Polar, %100 Polyester |
| Malzeme Açıklaması | %100 144F mikropolar, 310 g/m² |
| Kapama | Uzun fermuar |
| Kapüşonlu | Hayır |
Kullanım Talimatları ve Bakım
- Doğrudan ısı ve güneş ışığından uzak, serin ve kuru bir yerde saklayın.
- Hasar veya temizlik durumunu kontrol etmek için her kullanımdan önce görsel inceleme yapın; ürün sağlam değilse değiştirin.
- En iyi güvenlik özellikleri için sweatshirtü doğru şekilde giyin ve kapatın.
- Performansı korumak için önerilen yıkama talimatlarına uyun.
Teknik Özellikler
Kargo ve iade işlemleri
1-4 gün içinde kargoya verilir. 30 gün içinde ücretsiz iade. Kesin kargo bilgileri ödeme adımında gösterilir.
Bunları da ekleyin
Kıyafeti tamamlar
Seçenekleri seçinKıyafeti tamamlar
Seçenekleri seçin