SIR SAFETY MISTRAL STRETCH Erkek Yüksek Görünürlüklü İş Pantolonu - Reflektif Şeritler
Guide des tailles Sir Safety
Comment mesurer
A – Hauteur : Tenez-vous droit, pieds nus, et mesurez la hauteur totale du corps.
B – Poitrine : Passez le ruban autour de la partie la plus large de la poitrine, en le maintenant horizontal.
C – Taille : Mesurez autour de la taille naturelle, juste au-dessus des hanches.
Tableau des tailles de pantalons SIR SAFETY (cm)
*Conseil :* Mesurez par-dessus des vêtements légers ; si vous êtes entre deux tailles, choisissez la plus grande.
| Taille | Hauteur (A) | Poitrine (B) | Taille (C) |
|---|---|---|---|
| XXSNL 42 / BE 36 | 154–158 | 86–90 | 74–78 |
| XSNL 44 / BE 38 | 158–162 | 90–94 | 78–82 |
| SNL 46 / BE 40 | 162–166 | 94–98 | 82–86 |
| MNL 48 / BE 42 | 166–170 | 98–102 | 86–90 |
| M+NL 50 / BE 44 | 170–174 | 102–106 | 90–94 |
| LNL 52 / BE 46 | 174–178 | 106–110 | 94–98 |
| XLNL 54 / BE 48 | 178–182 | 110–114 | 98–102 |
| XL+NL 56 / BE 50 | 182–186 | 114–118 | 102–106 |
| 2XLNL 58 / BE 52 | 186–190 | 118–122 | 106–110 |
| 2XL+NL 60 / BE 54 | 190–194 | 122–126 | 110–114 |
| 3XLNL 62 / BE 56 | 194–198 | 126–130 | 114–118 |
| 3XL+NL 64 / BE 58 | 198–204 | 130–134 | 118–122 |
Vêtements fonctionnels SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine | Taille |
|---|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 | 72–78 |
| S | 156–164 | 90–96 | 78–84 |
| M | 164–172 | 96–102 | 84–90 |
| L | 172–180 | 102–108 | 90–96 |
| XL | 180–188 | 108–114 | 96–102 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 | 102–108 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 | 108–114 |
Tricots d'hiver SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 |
| S | 156–164 | 90–96 |
| M | 164–172 | 96–102 |
| L | 172–180 | 102–108 |
| XL | 180–188 | 108–114 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 |
Chemises d'été SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 78–84 |
| S | 156–164 | 84–90 |
| M | 164–172 | 90–96 |
| L | 172–180 | 96–102 |
| XL | 180–188 | 102–108 |
| 2XL | 188–196 | 108–114 |
| 3XL | 196–204 | 114–120 |
Vêtements imperméables SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 |
| S | 156–164 | 90–96 |
| M | 164–172 | 96–102 |
| L | 172–180 | 102–108 |
| XL | 180–188 | 108–114 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 |
Vêtements de protection chimique jetables SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine |
|---|---|---|
| M | 164–172 | 96–104 |
| L | 172–180 | 104–112 |
| XL | 180–188 | 112–118 |
| 2XL | 188–196 | 118–126 |
| 3XL | 196–204 | 126–132 |
SIR SAFETY Femme – Tableau des tailles (cm)
| Taille (UE) | Hauteur | Poitrine | Taille |
|---|---|---|---|
| XS (36) | 154–172 | 78–84 | 60–65 |
| S (38) | 154–172 | 82–88 | 64–69 |
| M (40) | 158–166 | 86–92 | 68–73 |
| M+ (42) | 158–176 | 90–96 | 72–77 |
| L (44) | 162–180 | 94–100 | 76–81 |
| XL (46) | 162–180 | 98–104 | 80–85 |
| XL+ (48) | 166–184 | 102–108 | 84–89 |
| XXL (50) | 170–188 | 106–112 | 88–93 |
| XXL+ (52) | 170–188 | 110–116 | 92–97 |
| XXXL (54) | 170–188 | 114–120 | 96–101 |
| XXXL+ (56) | 170–188 | 118–124 | 100–105 |
Açıklama
MISTRAL İŞ PANTOLONU - Yüksek Görünürlüklü Kumaş - Yansıtıcı Şeritler
Güvenlik ve konfora öncelik verenler için tasarlanan MISTRAL İŞ PANTOLONU ile tanışın. Bu iş pantolonu, esneklik ve dayanıklılık sağlayan polyester, pamuk ve spandeksten oluşan dayanıklı bir karışımdan üretilmiştir. Yüksek görünürlüklü kumaşı ve yansıtıcı şeritleri sayesinde düşük ışık koşullarında görünürlüğü korumak için idealdir. Çeşitli çalışma ortamları için uygun olan bu iş pantolonu, güvenlik düzenlemelerine uygunluğu sağlayan EN ISO 20471 Sınıf 2 standardını karşılar.
Temel Özellikler
- Malzeme: %77 polyester, %20 pamuk, %3 spandeks, 245 g/m²
- Yüksek Görünürlük: Yansıtıcı şeritli floresan kumaş
- Cepler: İki biyeli cep, aplike cep, kalem cebi, metre cebi ve arka cep
- Ayarlanabilir Kesim: Kemerli ve kemer köprülü elastik bel
- Uygunluk: EN ISO 20471 Sınıf 2 sertifikalı
Sertifikasyon
EN ISO 20471 Sınıf 2 sertifikası, bu pantolonun çeşitli çalışma koşullarında yüksek görünürlük sağladığını garanti eder. Sertifikasyon şunları içerir:
- Floresan Malzeme: Görünürlüğü sağlamak için en az 0,50 m² floresan malzeme.
- Geri Yansıtıcı Malzeme: Düşük ışık koşullarında görünürlüğü artırmak için en az 0,13 m² geri yansıtıcı malzeme.
Teknik Özellikler Tablosu
| Koleksiyon | İş Pantolonu |
|---|---|
| Alev Geciktirici | Hayır |
| Kimyasallara Dayanıklı | Hayır |
| Yüksek Görünürlük | Evet |
| EN Standardı | EN ISO 20471 (Yüksek Görünürlüklü Giysi) |
| Mevsimsellik | Dört Mevsim |
| Renk | Sarı, Mavi, Gri, Turuncu |
| İş Giysisi Seçenekleri | Tam Yansıtıcı |
| Yüksek Görünürlük Sınıfı | Sınıf 2 |
| Malzeme | Polyester, Pamuk, Elastan |
| Malzeme Açıklaması | %77 polyester, %20 pamuk, %3 spandeks, 245 g/m² |
| İş Pantolonu Türü | Standart iş pantolonu |
| Pantolon Uzunluğu | Normal |
Talimatlar ve Bakım
Belirli bir talimat ve bakım bilgisi sağlanmamıştır.
Teknik Özellikler
Kargo ve iade işlemleri
1-4 gün içinde kargoya verilir. 30 gün içinde ücretsiz iade. Kesin kargo bilgileri ödeme adımında gösterilir.
Bunları da ekleyin
Aynı yüksek görünürlük sınıfı
Seçenekleri seçin