SIR SAFETY CARLOS Hi Vis Reflektif Uzun Kollu Erkek İş Polosu - Aleve Dayanıklı
Guide des tailles Sir Safety
Comment mesurer
A – Hauteur : Tenez-vous droit, pieds nus, et mesurez la hauteur totale du corps.
B – Poitrine : Passez le ruban autour de la partie la plus large de la poitrine, en le maintenant horizontal.
C – Taille : Mesurez autour de la taille naturelle, juste au-dessus des hanches.
Tableau des tailles de pantalons SIR SAFETY (cm)
*Conseil :* Mesurez par-dessus des vêtements légers ; si vous êtes entre deux tailles, choisissez la plus grande.
| Taille | Hauteur (A) | Poitrine (B) | Taille (C) |
|---|---|---|---|
| XXSNL 42 / BE 36 | 154–158 | 86–90 | 74–78 |
| XSNL 44 / BE 38 | 158–162 | 90–94 | 78–82 |
| SNL 46 / BE 40 | 162–166 | 94–98 | 82–86 |
| MNL 48 / BE 42 | 166–170 | 98–102 | 86–90 |
| M+NL 50 / BE 44 | 170–174 | 102–106 | 90–94 |
| LNL 52 / BE 46 | 174–178 | 106–110 | 94–98 |
| XLNL 54 / BE 48 | 178–182 | 110–114 | 98–102 |
| XL+NL 56 / BE 50 | 182–186 | 114–118 | 102–106 |
| 2XLNL 58 / BE 52 | 186–190 | 118–122 | 106–110 |
| 2XL+NL 60 / BE 54 | 190–194 | 122–126 | 110–114 |
| 3XLNL 62 / BE 56 | 194–198 | 126–130 | 114–118 |
| 3XL+NL 64 / BE 58 | 198–204 | 130–134 | 118–122 |
Vêtements fonctionnels SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine | Taille |
|---|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 | 72–78 |
| S | 156–164 | 90–96 | 78–84 |
| M | 164–172 | 96–102 | 84–90 |
| L | 172–180 | 102–108 | 90–96 |
| XL | 180–188 | 108–114 | 96–102 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 | 102–108 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 | 108–114 |
Tricots d'hiver SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 |
| S | 156–164 | 90–96 |
| M | 164–172 | 96–102 |
| L | 172–180 | 102–108 |
| XL | 180–188 | 108–114 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 |
Chemises d'été SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 78–84 |
| S | 156–164 | 84–90 |
| M | 164–172 | 90–96 |
| L | 172–180 | 96–102 |
| XL | 180–188 | 102–108 |
| 2XL | 188–196 | 108–114 |
| 3XL | 196–204 | 114–120 |
Vêtements imperméables SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 |
| S | 156–164 | 90–96 |
| M | 164–172 | 96–102 |
| L | 172–180 | 102–108 |
| XL | 180–188 | 108–114 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 |
Vêtements de protection chimique jetables SIR SAFETY – Tableau des tailles (cm)
| Taille | Hauteur | Poitrine |
|---|---|---|
| M | 164–172 | 96–104 |
| L | 172–180 | 104–112 |
| XL | 180–188 | 112–118 |
| 2XL | 188–196 | 118–126 |
| 3XL | 196–204 | 126–132 |
SIR SAFETY Femme – Tableau des tailles (cm)
| Taille (UE) | Hauteur | Poitrine | Taille |
|---|---|---|---|
| XS (36) | 154–172 | 78–84 | 60–65 |
| S (38) | 154–172 | 82–88 | 64–69 |
| M (40) | 158–166 | 86–92 | 68–73 |
| M+ (42) | 158–176 | 90–96 | 72–77 |
| L (44) | 162–180 | 94–100 | 76–81 |
| XL (46) | 162–180 | 98–104 | 80–85 |
| XL+ (48) | 166–184 | 102–108 | 84–89 |
| XXL (50) | 170–188 | 106–112 | 88–93 |
| XXL+ (52) | 170–188 | 110–116 | 92–97 |
| XXXL (54) | 170–188 | 114–120 | 96–101 |
| XXXL+ (56) | 170–188 | 118–124 | 100–105 |
Açıklama
CARLOS POLO SHIRT
Güvenlik ve konfor için tasarlanmış çok yönlü ve koruyucu bir giysi olan CARLOS POLO SHIRT ile tanışın. Bu uzun kollu polo tişört, dayanıklılık ve konfor sağlayan %60 modakrilik, %38 pamuk ve %2 iletken elyaf karışımından üretilmiştir. Yüksek görünürlüklü kumaş ekleri ve kol ile göğüs üzerindeki reflektif şeritleri sayesinde görünürlüğün kritik olduğu ortamlar için idealdir. Ribana örgü manşet ve yaka ile gizli düğme kapama, şıklık ve işlevsellik sunar.
Temel Özellikler
- Malzeme: %60 modakrilik, %38 pamuk, %2 iletken elyaf, 210 g/m²
- Yüksek Görünürlük: Kolların alt kısmında kumaş ekleri
- Reflektif Şeritler: Görünürlüğü artırmak için kollarda ve göğüste
- Tasarım: Gizli düğme kapamalı, ribana örgü manşet ve yaka
- Yan Yırtmaçlar: İlave konfor ve hareket özgürlüğü için
Sertifikasyon
Bu polo tişört, çeşitli güvenlik standartlarına uygundur:
- EN ISO 11612: A1, B1, C1, F1 derecelendirmeleriyle ısı ve alevlere karşı koruma.
- EN 1149-5: Antistatik özellikler sağlar.
- IEC 61482-2 APC 1: Elektrik arkının termal tehlikelerine karşı koruma.
EN ISO 11612 A1 B1 C1 F1 standardı, ürünün ısı ve alevlere karşı koruma açısından test edildiği ve koruma sağladığı anlamına gelir:
- A1: Sınırlı alev yayılımı.
- B1: Konvektif ısıya karşı koruma.
- C1: Radyant ısıya karşı koruma.
- F1: Temas ısısına karşı koruma.
Teknik Özellikler Tablosu
| Koleksiyon | Tişört ve Polo |
|---|---|
| Alev Geciktirici | Evet |
| Kimyasallara Dayanıklı | Hayır |
| Yüksek Görünürlük | Evet |
| EN Standardı | EN ISO 11612, EN 1149-5 |
| Mevsimsellik | Dört Mevsim |
| Renk | Koyu Mavi |
| İş Kıyafeti Özellikleri | Antistatik, Alev Geciktirici |
| Malzeme | Pamuk |
| Malzeme Açıklaması | %60 modakrilik, %38 pamuk, %2 iletken elyaf, 210 g/m² |
Talimatlar ve Bakım
- Gömleğin kalitesini ve kullanım ömrünü korumak için verilen yıkama talimatlarına uyun.
Teknik Özellikler
Kargo ve iade işlemleri
1-4 gün içinde kargoya verilir. 30 gün içinde ücretsiz iade. Kesin kargo bilgileri ödeme adımında gösterilir.
Bunları da ekleyin
Kıyafeti tamamlar
Seçenekleri seçin