SIR SAFETY TASMANIA İş Eldivenleri - Yarık Deri - 12 Çift
Sir Safety Größenguide
So messen Sie
A – Körpergröße: Stellen Sie sich gerade und barfuß hin und messen Sie die gesamte Körpergröße.
B – Brust: Legen Sie das Maßband um die stärkste Stelle der Brust und halten Sie es waagerecht.
C – Taille: Messen Sie um die natürliche Taille, direkt oberhalb der Hüften.
SIR SAFETY HOSE Größentabelle (cm)
*Tipp:* Messen Sie über leichter Kleidung; wenn Sie zwischen zwei Größen liegen, wählen Sie die größere.
| Größe | Körpergröße (A) | Brust (B) | Taille (C) |
|---|---|---|---|
| XXSNL 42 / BE 36 | 154–158 | 86–90 | 74–78 |
| XSNL 44 / BE 38 | 158–162 | 90–94 | 78–82 |
| SNL 46 / BE 40 | 162–166 | 94–98 | 82–86 |
| MNL 48 / BE 42 | 166–170 | 98–102 | 86–90 |
| M+NL 50 / BE 44 | 170–174 | 102–106 | 90–94 |
| LNL 52 / BE 46 | 174–178 | 106–110 | 94–98 |
| XLNL 54 / BE 48 | 178–182 | 110–114 | 98–102 |
| XL+NL 56 / BE 50 | 182–186 | 114–118 | 102–106 |
| 2XLNL 58 / BE 52 | 186–190 | 118–122 | 106–110 |
| 2XL+NL 60 / BE 54 | 190–194 | 122–126 | 110–114 |
| 3XLNL 62 / BE 56 | 194–198 | 126–130 | 114–118 |
| 3XL+NL 64 / BE 58 | 198–204 | 130–134 | 118–122 |
SIR SAFETY Funktionskleidung – Größentabelle (cm)
| Größe | Körpergröße | Brust | Taille |
|---|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 | 72–78 |
| S | 156–164 | 90–96 | 78–84 |
| M | 164–172 | 96–102 | 84–90 |
| L | 172–180 | 102–108 | 90–96 |
| XL | 180–188 | 108–114 | 96–102 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 | 102–108 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 | 108–114 |
SIR SAFETY Winterstrickwaren – Größentabelle (cm)
| Größe | Körpergröße | Brust |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 |
| S | 156–164 | 90–96 |
| M | 164–172 | 96–102 |
| L | 172–180 | 102–108 |
| XL | 180–188 | 108–114 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 |
SIR SAFETY Sommerhemden – Größentabelle (cm)
| Größe | Körpergröße | Brust |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 78–84 |
| S | 156–164 | 84–90 |
| M | 164–172 | 90–96 |
| L | 172–180 | 96–102 |
| XL | 180–188 | 102–108 |
| 2XL | 188–196 | 108–114 |
| 3XL | 196–204 | 114–120 |
SIR SAFETY Wetterfeste Kleidung – Größentabelle (cm)
| Größe | Körpergröße | Brust |
|---|---|---|
| XS | 148–156 | 84–90 |
| S | 156–164 | 90–96 |
| M | 164–172 | 96–102 |
| L | 172–180 | 102–108 |
| XL | 180–188 | 108–114 |
| 2XL | 188–196 | 114–120 |
| 3XL | 196–204 | 120–126 |
SIR SAFETY Einweg-Chemikalienschutzkleidung – Größentabelle (cm)
| Größe | Körpergröße | Brust |
|---|---|---|
| M | 164–172 | 96–104 |
| L | 172–180 | 104–112 |
| XL | 180–188 | 112–118 |
| 2XL | 188–196 | 118–126 |
| 3XL | 196–204 | 126–132 |
SIR SAFETY Women – Größentabelle (cm)
| Größe (EU) | Körpergröße | Brust | Taille |
|---|---|---|---|
| XS (36) | 154–172 | 78–84 | 60–65 |
| S (38) | 154–172 | 82–88 | 64–69 |
| M (40) | 158–166 | 86–92 | 68–73 |
| M+ (42) | 158–176 | 90–96 | 72–77 |
| L (44) | 162–180 | 94–100 | 76–81 |
| XL (46) | 162–180 | 98–104 | 80–85 |
| XL+ (48) | 166–184 | 102–108 | 84–89 |
| XXL (50) | 170–188 | 106–112 | 88–93 |
| XXL+ (52) | 170–188 | 110–116 | 92–97 |
| XXXL (54) | 170–188 | 114–120 | 96–101 |
| XXXL+ (56) | 170–188 | 118–124 | 100–105 |
Açıklama
TASMANIA GLOVES - Yüksek Dayanımlı Yarma Deri - Mükemmel Isı Yalıtımı - Kaynak için İdeal
Üstün kaliteli yarma deriden üretilen TASMANIA GLOVES, olağanüstü mekanik dayanım ve ısı yalıtımı sağlamak üzere tasarlanmıştır; bu sayede kaynak çalışmaları için idealdir. Yırtılma, aşınma ve delinmeye karşı yüksek direnciyle bu eldivenler, zorlu ortamlarda dayanıklılık ve güvenlik sağlar. Her pakette 12 adet bulunur ve inşaat, lojistik, otomotiv ve metalurji sektörlerindeki profesyoneller için yüksek değer sunar.
Temel Özellikler
- Malzeme: Üstün kaliteli yarma deri
- Mekanik Dayanım: Yırtılma, aşınma ve delinmeye karşı mükemmel direnç
- Isı Yalıtımı: Mükemmel ısı koruması sağlar
- İdeal kullanım alanı: Kaynak çalışmaları
- Uygunluk: (AB) 2016/425 Yönetmeliğine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır
Sertifikasyon
EN 388 3132X standardı, aşınma, kesilme, yırtılma ve delinme gibi mekanik risklere karşı test edildiği ve koruma sağladığı anlamına gelir.
- Aşınma Direnci (3): Eldiven, 1 ila 4 arasında derecelendirilen ölçekte (4 en yüksek dirençtir) 2.000 ila 8.000 aşınma döngüsüne dayanır.
- Bıçak Kesilme Direnci (1): Eldiven, en yüksek korumayı 5'in sunduğu 1 ila 5 ölçeğinde 1 olarak derecelendirilen düşük bıçak kesilme direncine sahiptir.
- Yırtılma Direnci (3): Eldiven, 1 ila 4 arasında derecelendirilen ölçekte 50 ile 75 newton arasındaki yırtılma kuvvetlerine dayanır.
- Delinme Direnci (2): Eldiven, 1 ila 4 arasında derecelendirilen ölçekte 60 ile 100 newton arasındaki delinme kuvvetlerine dayanır.
- ISO Kesilme Direnci (X): Test gerçekleştirilmemiştir veya eldiven ISO 13997 düz bıçak kesilme direnci standardı için geçerli değildir.
Özellikler Tablosu
| İş Eldiveni Türü | Kaynak Eldivenleri |
|---|---|
| Malzeme | Deri |
| Malzeme Açıklaması | Üstün kaliteli yarma deriden üretilen eldiven; mükemmel mekanik dayanım, yırtılma, aşınma ve delinmeye karşı yüksek direnç ve mükemmel ısı yalıtımı sunar. |
| Astarlı | Yanlış |
| Astar Malzemesi | Yok |
| Paketteki Ürün Sayısı | 12 |
| Aşınmaya Dayanıklı | Doğru |
| Kaymaz | Yanlış |
| Nefes Alabilir | Yanlış |
| Soğuğa Dayanıklı | Yanlış |
| Kesilmeye Dayanıklı | Yanlış |
| Yağ İtici | Yanlış |
| Parmak Hassasiyeti | Yanlış |
Kullanım Talimatları ve Bakım
- İnşaat, Lojistik, Otomotiv Endüstrisi ve Metalurji Endüstrisinde kullanım için uygundur.
- Ayrıntılı güvenlik bilgileri için ekteki koruma indeksi tablosuna bakın.
- Kullanmadan önce eldivenlerin iyi durumda, hasarsız ve temiz olduğundan emin olun. Hasar görmüşse derhal değiştirin.
- Eldivenleri ısı kaynaklarından uzak, kuru bir yerde saklayın.
Teknik Özellikler
Kargo ve iade işlemleri
1-4 gün içinde kargoya verilir. 30 gün içinde ücretsiz iade. Kesin kargo bilgileri ödeme adımında gösterilir.